×
65
Toit: 26/40

Fell in Love

Väike kohvik-restoran Viljandi südalinnas on sisult palju suurem kui võiks arvata. Interjöörilt lihtne söögikoht on toidu poolest selle linna teistest söögipakkujatest peajagu üle. Hiljuti loovutas Fellin restorani Eesti parimate toidukohtade hulka viinud peakoka Tallinnale, kuid saab siiski hakkama endise headuse ja noorusliku sarmiga.
Eelmisel aastal lootsime, et Fellini eeskuju on nakkav ning Viljandi linna lisandub ka teisi häid söögikohtasid. Täpselt nii läkski. Nüüd soovitame seal ka Harmoonia uksest sisse astuda.
Fellin on lugupidamist väärt omakandi toorainete kasutamise pärast. Nendest valmistatud road õnnestuvad niiviisi, et mida lähemal midagi kasvatatud on, seda õnnestunum toit sellest välja tuleb. Kindla peale minek on Fellinis tellida menüüst midagi lambalihaga. Olgu selleks siis lihtne võileib või supp.
Veel üks põhjus Fellini külastamiseks on hea joogikaart taskukohaste hindadega. Kohvik-restoranina oskavad nad mõista hea kohvi ja tee olulisust. Fellini puhastesse maitsetesse ning alati siirasse ja heatujulisse teenindusse on kerge ära armuda.

Eesti Restoranijuht 2018