×
65
Toit: 26/40

Kiiret pole

Kärme Küüliku tutvustamist tuleb kindlasti alustada sellest, et nimi on eksitav. Ärge mõelgegi tulla siia mingile kärmele einele, olgu see päeval või õhtul. Ka niisuguse kindla plaani puhul ei lähe see läbi.
Kärme Küüliku menüü pikeneb pisut iga aastaga. See algab loeteluga „kapiandidest“ ja võib juhtuda nii, et ühe külastusega kaugemale ei jõuagi. Kui külaline näitab üles tibatillukestki huvi restoranis pakutava vastu, antakse talle kindlasti proovida ka midagi niisugust, mida tegelikult veel ei pakutagi.
Teise suure vea teete siis, kui tulete siia autoga. Söögikapile sarnaselt on ka Kärme Küüliku joogikapp lõputult avar. Ja kõik, mis sellest välja võetakse, on atraktiivne ka hinna poolest.
Et kiire sai mööda, see saab restoranis selgeks esimesest suutäiest. Toit tuuakse lauale kodustel suurtel taldrikutel ning vaagnatel ja on mõeldud jagamiseks kogu laudkonna vahel. Kui olete üksi, saate jagada seda, mis pererahva jaoks on parasjagu aktuaalne.
Eriti hästi saab Kärmes Küülikus tunda seda, kuidas kusagile kiiret ei ole, väljaspool kõrghooaega. Kohtume Kärmes Küülikus!

Eesti Restoranijuht 2018