×
Sulevimägi 1, Tallinn
+372 646 1676
chedi.ee
64
Toit: 25/40

Ilma muutusteta

Chedi on restoran, mis saab peagi kümneaastaseks. Pikale eale vaatamata ei ole seal pärast avamist toimunud mitte ühtegi silmaga nähtavat muutust. Vahetunud on küll peakokad, kuid toidu tegemise stiil – modernne Aasia köök – on jäänud samaks. Aeg-ajalt vahetuvad menüüs üksikud toidud, mispuhul võetakse uued küll rõõmuga vastu, kuid vanu nõutakse ikka tagasi.
Ülikõrgel temperatuuril wok-pannil valmistatud roogadel on eriline (et mitte öelda kordumatu) konsistents ja maitse, mis ei unune ning mida üha uuesti ning uuesti soovivad kogeda kõik, kes kunagi üle restorani läve on astunud. Meie kaasa arvatud.
Väikesed täiendused on toimunud taas. Chedi pakub nüüd Põhjala käsitööõllesid ja Tori-Jõesuu käsitöösiidrit. Kohalikud joogid sobivad Aasia toitude juurde hästi. Teenindajatel on kõige paremad maitsepaarid hästi teada ning oskavad neid ka soovitada. Nüüd on Chedi menüüs ka baozid.
Rohkem midagi muutunud ei ole ja ilmselt ei muutu ka. Niisugune asutamisest saadik sama restoran mõjub pidevalt ühelt uudiselt teisele kappavas restoranimaailmas rahustavalt. On ju päris tore, kui on olemas midagi, mida ei tohi muuta.

Eesti Restoranijuht 2018