Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Paaringute meistriklassi viimane vaatus

19. aprill 2019

 

Loosi lähevad kaks viimast kohta maailmatasemel paaringute maitsjate lauas 27. aprillil restoranis Koma. Ja aeg on tutvustada pidusöögi viimast rooga.

Koma peakokal Daanius Aasal on üks imeline oskus – teha juurviljadest suurepäraseid magustoitusid. Möödunud aastal oli ta nominendiks parima magusameistri tiitlile kokkade seas. Ja küllap saab olema sellel aastal taas, sest tema töö magusroogade arendamisel on muljetavaldav.

Kartul, puding, briošš on vähemagus magustoit, kus briošš on valmistatud kartulikoortest  ja kaetud kartulitolmuga. Brioššil on kartulipuding ning sellel omakorda kartulikrõpsud vähese kummeliõliga.

Sommeljee Steffi Künnapu annab jookidega vähemagusale magustoidule magusat mekki juurde kolmel erineval moel. Kolgi pruulmeistri Sumin on meega pruulitud belgia stiilis Tripel. Käbliku Naked Oats on pruulitud ilma kestadeta röstitud kaeraga. Kokteil Sügavikutiini on Espresso Martini, millele on lisatud  Kolgi Robust porterit Sügavik.

 

 

Kui nüüd tekkis huvi kasutada viimast võimalust sellesse lauda pääsemiseks, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse.

2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, keda soovid kaaslasena õhtusöögile kutsuda.

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja kolmapäeval, 24. aprillil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soovitakse. Juba registreerunud liikmele topeltkirja ei saadeta.