Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 6.-12. august

6. august 2018

 

Kui lõppenud nädalal jäid vähid söömata või kodukohvikutes käimata, siis ei ole hullu. Maitsemöll alles hakkab pihta!

Kõige parema toidu sõpradel on oluline teada, et restoran Mantel ja Korsten on nüüd avatud ka lõunasöökideks. Tähistame seda väikese maitsmisega! Sommeljee Robert Põld on sobitanud tuunikala tartari ning kammkarbid Pieropani Soave Classicoga. Veel täna saab osaleda loosimisel, kus kaks inimest saavad neid maitseid nautida tasuta.

Kas olete juba märganud, et Eesti restoranimaastikule on ilmunud uus eristuv restoran Noya. Nende Põhjala ja Jaapani köögi fusion kutsub esile päris erinevaid arvamusi. Kui soovite ka sõna sekka öelda, siis peab Noyaga nobedasti tutvust tegema.

Teisipäeval, 7. augustil, kell 19.00 on vähiõhtusöök Gloria Veinikeldris.

Nädala lõpupoole on aga kodukohvikud avatud mitmel pool üle Eesti. Otsa teevad lahti Tapa Linnapäevad. 10.-12. augustil saab külastada kodukohvikuid, jälgida Vorstifestivali ettevõtmisi ning teha palju muud.

Setumaa kostitab 11. ja 12. augustil. Seto Külävüü kostipäivä teel saab maiustada kokku 16 kohvikus. Samal ajal ollakse Pärnus jälle kord unetud. Aga neid, kes Tallinnast kaugemale minna ei saa, oodatakse 11. augustil Mähe kohvikutepäevale ja neid, kelle jaoks Tallinn asub liiga kaugel – 11. augustil seadke sammud Imaverre või Kääpale. Ja 12. augustil Põlva valda või Jõgevale.

Kes jälle üldse kodunt välja ei saa võib endale D-kokaraamatu kaasabil ise teha ühe õige uhke koogi:

Aga mis kõige olulisem, ärge üle sööge! Sest järgmisel nädalal ootavad maitsmist jälle uued maitsed.