Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 30. aprill-6. mai

30. aprill 2018

Kevadised maitsed ja meeleolud on maikuu esimesel maitsenädalal kesksel kohal.

Sellel nädalal alustame põhjalikku tutvumist San Felice veinimajaga Toskaanast. Kogu maikuu pakub Enoteca Lucca
maitsta seitset San Felice veini. Siis tehke oma kalendrisse märge, et 10. mai õhtul toimub sealsamas Enotecas õhtusöök San Felice veinidega, kus veinimaja ning veine tutvustab ambassador Francesco Baroni. Seejärel anname teada, missugustes teistes restoranides võib maitsta spetsiaalselt San Felice veiniga kokku sobitatud toitusid ning põhjalik tutvus kulmineerub külaskäiguga veinimajja nende jaoks, kes avaldavad soovi. Vaata väikese küla mõõtu veinimaja ja hotellikompleksi tutvustavat filmi.

Ka omamaiseid jooke ei tohi unustada. 1. mail tähistab Jaanihanso Ciderhouse Pärnumaal Kaelase külas oma esimest sünnipäeva ja kutsub läbi astuma. Samal päeval avab uksed (kell 12-17) ja uue hooaja ka teine Pärnumaa joogitootja Allikukivi Veinimõis.

2. mai on heade vahuveinide nautimise päev. Restoran Salt on Wendrell Olivella orgaaniliste cavade päralt. Vinoteegis Time to Wine leiab aga aset Foss Marai prosecco’de meistriklass.

4.-5. mail tuleb terve õllemaailma paremik koju kätte nendele, kes märkasid õigel ajal soetada pileti Tallinn Craft Beer Weekendile.