Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 3.-9. september

3. september 2018

 

Saagikoristuskuu esimene Maitsenädal on ürituste arvu ja olulisuse poolest soliidne. Möödunud nädala laupäeval pakkus rahvusvahelises restoranimaailmas kõige kaugemale jõudnud Eestist pärit kokk Dmitri Mägi oma restoraniga Eleven Madison Park Helsingis Sauce Forumi üritusena külalisetenduse Soome kultusrestoranis Palace. Seda nautis aukartustäratav hulk eestlasi. Vaata meie Instagrami meenutust sellest õhtusöögist siit.

Eestis on külas Helsingi restoran Juuri, mis nimele vastavalt tutvustab Soome toidu juuri 6. septembril seitsmekäigulise õhtusöögiga Tartu restoranis Hõlm.

Saaremaa Toidufestival üksi pakub huvitavaid üritusi terve uudiskirjatäie. No vaadake nende programmi! Meie meelest ei tohi mitte mingil juhul ilma jääda keskaegsest pidusöömingust 6. septembril, õhtusöögist Saaremaa 100 ja angerjasupi õhtusöögist Nasval. Aga valima peab, sest need kaks viimast toimuvad samal õhtul, 7. septembril.

Valimisest ei pääse ka 8. septembril. Siis toimub tervenisti 4 erinevat üritust, mis kõik väärivad külastamist: Kukeseenefestival Otepääl, Nopi sügisene gurmeeturg Kadriorus, Kalafestival Kalaturul ja Pärnumaa lõikuspidu Maria talus.

Nädalale paneb punkti Tokumaru Jaapani turg Solarise keskuses.

Tervitame järjekordset uustulnukat Eesti restoranide peres – Eyja!