Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 29. aprill-6. mai

29. aprill 2019

Kevad, kevad, kevad… Ja mullijoogid! 

Kevad on käes! Pöördumatult. Kõige kevadisem tegu on jalutuskäik Kadrioru pargis ning lõuna- või õhtusöök restoranis Mantel ja Korsten. Resto on nüüd avatud ilma pausita kella 12st 23ni. Ka menüü uuenes. Valisime sellest välja neli rooga, mille maitsemine on KOHUSTUSLIK!

 

 

 

Kevadega käib lahutamatult kaasas vahuvein. Juba teisipäeval on Bollywoodis õhtusöök Sloveenia traditsioonilisel meetodil valmistatud vahuveinidega. Neljapäeval avab Salt uhke pidusöögiga restos terve maikuu vältava šampanjakuu Salt&Champagne. Õhtusöögi piletid on küll väljamüüdud, kuid möödakõndijate suid ei jääta kuivaks! Salti šampanjakuust kirjutame pikemalt juba selle nädala lõpus.

 

 

Aga ka omamaiste mullijookide üle on põhjust rõõmu tunda. 1. mail peetakse Jaanihansol Cider House’i sünnipäeva. Astuge läbi, saate sünnipäevatorti ja mõne siidri ka koju kaasa.

 

Harukordne sündmus – Malta köök Tallinnas

 

 

Oma ema valmistatud toitude maitse on kõigil suus, olgu vanust kogunenud kuipalju tahes. Need maitsed on kõige ehedamad võimalikud. Maltalt pärit Tallinnas elavale keraamikule Tiziana Galea Schembrile tuleb ema nädalavahetuseks siia külla. Kohtumist tähistatakse üheskoos Malta tapas’te pakkumisega vinoteegis Wine Not?.

 

Kihnu Räimeretk 

 

Ja veel üks ehe kevadekuulutaja on Kihnu saare turismihooaja avaüritus – Kihnu Räimeretk laupäeval.