Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 24. september-1. oktoober

24. september 2018

 

Nüüd tuleb tegutseda kiiresti. Juba teisipäeval on kaks sündmust, millest kummastki ei tihka ilma jääda. Tairi Marozov ja Marko Hark kutsuvad Gloria Veinikeldrisse ja pakuvad koos Federico Vazqueziga ühise õhtusöögi kahe veinimaja veinidega. Toiduakadeemias Tallinnas Lootsi tänavas on aga võimalus kokata koos Eesti ühe kõige parema peakoka, Pavel Gurjanoviga restoranist Bordoo. See on päris meistriklass, kus toitu tehakse tursast halvaani.

Seejärel saab pisut hinge tõmmata, kuni laupäevani, mil toimub Arsenali Keskuses õunafestival. 

See kõik aga on eelsoojenduseks sellele, mis hakkab toimuma oktoobris. Nii palju erinevaid söögi- ja jooginädalaid järjestikku ei ole meie Eestimaal seni veel nähtud. Esmaspäeval, 1. oktoobril, algab esimene Tallinn Cocktail Week. Sellele järgnevad riburada kolm erinevat restoraninädalat. Aga nendest hiljem, sest oktoobri esimesel nädalal on Tallinn liialdamata maailma kokteilipealinn. 3. ja 4. oktoobril toimuvad Kultuurikatlas maailma meistrivõistlused. Neid saab iga huviline soovi korral oma silmaga jälgida.

Maailmatasemel kokteilikogemused jätkuvad juba 12. novembril (see kuupäev peaks teil nüüd juba kindlasti kalendris kirjas olema). Taaskord Kultuurikatlas demonstreerib oma oskuseid baarimaailma suurkuju Mr Lyan aka Ryan Chetiyawardana. Tema Londoni baaride impeeriumist saate ülevaate siit. Ja kuni Tallinna tulekuni saate tema tegemistel hoida silma peal Instagramis.

Septembrikuus menüü on uus restoranis Moon. Meie teada ei saa küülikušnitslit Eestis mitte kusagilt mujalt.

Maitsvat nädalat!