Klubi

Bordoo läks nime seest välja.
3. aprill 2017

Bordoo on tähelepanu vääriv restoran, mis asub tähelepanu väärivas hotellis, mis omakorda asub tähelepanu väärivas hoonetekompleksis. Alustame viimasest. 1362. aastal ehitatud majja ei õnnestu just tihti sisse astuda. Seal söömisest või ööbimisest rääkimata. Inglise kuninganna ning Jaapani keiser on valinud Kolme Õe hotelli oma peatuspaigaks, ilmselt ei tehtud seda otsust huupi. Bordoo on pretensioonikas nimi […]

Loe edasi

Rannahotelli restoran – noor ja julge
1. märts 2017

Pärnu rannapromenaadi veerel, vaid paari sammu kaugusel rannaliivast, asub Rannahotell, mille avaratest akendest avaneb kaunis vaade Pärnu lahele. See on kahtlemata üks kõige kaunima vaatega hotelli- ja restoranikohti Pärnus, mille menüü vaatele sugugi alla ei jää.

Loe edasi

MEKK – lihtsuses peitub maitse
1. märts 2017

Mekk esindab Eesti kööki ja pakub seda kõige siiramal moel. See on koht, kus on hea nii noorel kui vanemal. Olgu selleks kohtumine sõpradega enne õhtut väljas või peatumine pärast teatrietendust kosutavaks magustoiduks – valik on teie.

Loe edasi

SALT – maailmatasemel maailma maitsed
1. märts 2017

SALT on Kadriorus asuv väike, hubane ja kirev restoran, mis õhkab suurlinnalikkust. Pole ka ime – restorani omanik Tiina Treumann on maailmarändur, kes on oma eesmärgiks võtnud tuua igalt reisilt kaasa selle koha parimad palad. Omakeskis naljatab ta, et iga kord pärast reisi on oodata menüü muutumist. SALT iseloomustab ennast kui progressiivset social foodi ehk ekstreemset fusiooni pakkuvat restorani. Ja sellega panevad nad täppi.

Loe edasi

Art Priori – salapärane kunstnik
1. märts 2017

Art Priori on salapärane ja palju kõneainet tekitanud restoran. Salapärane on ta eriti nende jaoks, kes pole üle restorani ukseläve veel astunud. Võib aga julgelt öelda, et ka seal einestajaid jääb koha salapära endiselt paeluma.

Loe edasi

Stenhus – julge katsetaja
1. märts 2017

Restoran Stenhus asub Tallinna vanalinnas luksuslikus Schlössle Hotellis. See on võluv keskaegne hoone, mis peegeldab Vene kaupmeeste ajaloolist stiili pealinnas. Stenhus tervitab külalisi sooja kollektiivse vastuvõtu ning soojendava kaminatulega – rohkem rahus ja lõõgastunud on raske olla.

Loe edasi

Hermitage – vene hingega
1. märts 2017

Eesti vanimas tänaseni opereerivas hotellis St. Petersbourg asub restoran Hermitage, kus on moodsalt ühendanud traditsioonilised toidud Eesti ja Vene köögist. On tunda vene karismaatilisust ja temperamenti, mis mõjub muidu pigem tagasihodlikus Eestis värskendavana. Möödub veidi aega ja välja hakkab paistma veel nii mõndagi värskendavat.

Loe edasi

Ribe – magusagurmaanide paradiis
1. märts 2017

Ribe on kuulunud Eesti restoranide koorekihti juba aastaid ja jätkab täistuuridel Slovakkiast pärit peakokk Rado Mitroga. Rado on muuhulgas töötanud Michelini tärniga pärjatud restoranides, nende seas ka maailma parimaks nimetatud Noma. Muljetavaldava taustaga koka käe all valmivad Prantsuse kokandusteadmisi- ja võtteid kasutades põhjamaiste mõjutustega hõrgutised.

Loe edasi

Bordoo – südamega tehtud
1. märts 2017

Hotell Kolm Õde restoran Bordoo asub Tallinna vanalinna südames ja pakub Eesti ning Baltimaade gurmeeköögi tõlgendusi. Lisaks selle pakub koht ka suurepäraseid maitseid, kvaliteetset teenindust ja meeldejäävaid kogemusi.

Loe edasi