Ajakiri

Lihtsuse võlu
23. september 2018

Pädaste mõisa restoran Alexander läheb sügishooajale Muhu saarel ning kolimisele talveks Tallinna vastu uue peakokaga. Adrian Klonowskiga kevadel samal ajal saarele saabunud Stefan Berwanger töötas alguses Adriani parema käena ning võttis viimase lahkudes ameti üle.

Loe edasi

Väike-Olaf kolis Maša juurde sisse
19. september 2018

Kas kohvik-restot Olaf teate? See, mis kolis hiljuti (restorani) Maša tiiva alla. Päris täpselt on tegemist Väike-Olafiga ehk siis restorani prooviavamisega – nii nagu praegu on moes. Suur-Olaf teeb uksed lahti siis, kui avatakse uus kaubanduskeskus T1 ja asub seal. Kuid ka Väike-Olaf jääb edasi eksisteerima ning tulevikus on tegemist kahe erineva restoraniga, millel on üks kontseptsioon, kuid pisut erinevad menüüd, et mõlemad restoranid oleksid meelepärased ümbruses liikuvatele inimestele.

Loe edasi

Vaat kus Ülo!
12. september 2018

Kuni käesoleva aastani oli Ülo unarusse jäätud nimi – juba neliteist aastat ei ole seda ühelegi poisslapsele nimeks pandud. Sellel aastal aga saime korraga kaks Ülot. Poiss ei ole neist ikka veel kumbki. Üks on hoopis õlu ja teine restoran. Mõlemaga saab teha tutvust Tallinnas, Kopli tänav 16.

Loe edasi

Whisper Sister. Iga jook on erinev emotsioon
7. september 2018

Praegusel ajal, kus kõik söögi- ja joogiasutused sõna otseses mõttes janunevad tähelepanu järele ning ilma selleta närtsivad kiiresti, on kosutav kohata vastupidist. Järgnev lugu on baarist, mis tähelepanu pälvimiseks ei tee mitte midagi.

Loe edasi

Infusion Mixology Bar. Nimi räägib enda eest
5. september 2018

Tõepoolest. Pikka juttu selle uue baari tutvustamiseks vaja ei lähe. Tallinnas, Pärnu maantee 20, seal, kus varem on olnud pubi St Patrick ja veiniresto PM 20, asub nüüd Infusion Mixology Bar. Nelja meest, kes baari asutasid – Andres Abro, Kirill Kornilov, Martin Jaska ja Gert Sarapuu – ühendab kirg kokteilide vastu. Mitte niisuguste, mida riiulis seisvate pudelite sisudest on kerge kokku segada, vaid arvukatest isevalmistatud koostisainetest keeruka ülesehitusega jookide vastu.

Loe edasi

GMP Pühajärve restoran kutsub peakoka poole
31. august 2018

Käesoleva aasta eripära Eesti restoranimaailmas on peakokasaalide  ja -laudade esilekerkimine päris mitmes restoranis. Võib-olla jäi märkamata, et algust tegi sellega GMP Pühajärve Restoran, mis eraldas ja kujundas selleksühe osa oma söögisaalist. Seal pakutakse nüüd kas viiest või seitsmest roast koosnevat maitsmismenüüd koos alkohoolsete või alkoholivabade jookide paketiga.

Loe edasi

Saare- ja Muhumaa selle suve kolm maitset
23. august 2018

Kuressaare Hafen, Pädaste Jahtklubi ja Koguva sadama Noodakuur on Saare- ja Muhumaa selle suve värvid. Kes neid kogeda ei ole jõudnud, peaks veel kiiresti proovima, sest järgmine suvi on järgmisel aastal ning siis on jälle kindlasti paljud asjad hoopis teistmoodi.

Loe edasi

Hapsal Dietrich suvel ja talvel
16. august 2018

Suvel elu Haapsalus keeb. Muidu vaikne väikelinn tahaks otsekui kogu aktiivse elu suvel ära elada, et muul ajal lihtsalt olla ja kodunt väljas mitte käia. Ka hästi süüa saab suvel Haapsalus praktiliselt igal sammul. Enne lõppeb Haapsalus olemise aeg otsa, kui kõik kohad saavad läbi käidud.

Loe edasi

The Able Butcher väärtustab Eesti liha
14. august 2018

Hilton on Tallinna üks imposantsemaid hotelle. Hotelli restoran The Able Butcher on nimele vastavalt liharestoran, kus hotellirestorani eripärast tingituna saavad söönuks ka need, kes eelistavad muud. Algul tähelepanu poolest Tallinna tuntumate liharestoranide varju jäänud The Able Butcher on nüüdseks ennast sisse töötanud ning hakkab “musklit näitama”.

Loe edasi